Trening na poligonie Biedrusko 13.03.2021

Koleżanki i koledzy strzelcy.
Zarząd KŻR LOK Snajper Poznań, zgodnie z rocznym planem szkoleniowym, informuje o klubowym treningu strzeleckim na poligonie Biedrusko. Zastrzegamy sobie prawo odwołania przedsięwzięcia.
Strzelać będziemy z pistoletu i karabinu. Sekcja długodystansowa, posiadająca własny sprzęt, odbędzie trening według odrębnych założeń. Dla osób posiadających własną broń, możliwe będzie strzelanie ze swoich jednostek.
Szkolenie odbędzie się 13 marca br. od godziny 8.30 do 13.00 na poligonie w Biedrusku. Odprawa 8:45. Pierwszeństwo w zapisach maja członkowie klubów Snajper, Jastrząb, Tarcza Szamotuły. Koszty  pokrywają szkoleni, ochronniki słuchu we własnym zakresie. Trening zostanie przeprowadzony z zachowaniem zasad „Covidowych” (maseczki, dystans, …). Nieobecność na odprawie uniemożliwi udział w szkoleniu. Proszę o punktualne przybycie.
Uwaga, konieczne i obowiązkowe jest wcześniejsze zgłoszenie (tylko na poniższym formularzu) osób które chcą wziąć udział w treningu. Niezgłoszenie będzie skutkować niedopuszczeniem do strzelania.
Termin zgłoszenia do środy 10 marca, godzina 20.00. Po zatwierdzeniu przez Zarząd zostanie sporządzona lista upoważniająca do wejścia na poligon i udziału w szkoleniu (osoby wykreślone zostaną poinformowane pocztą elektroniczną lub telefonicznie). Ilość miejsc ograniczona. Proszę o rozważne zapisywanie się. Podczas ostatniego treningu wielu zapisanych po prostu nie przyjechało.
Zgłoszenie: https://forms.gle/E4K4NHb9UzFYLwfE6