II OPALENICKIE ZAWODY HISTORYCZNE

KBS Opalenica zaprasza na II Opalenickie Zawody Historyczne: https://kbsopalenica.pl/klub-sportowy-kbs/zawody-strzeleckie/
Zmagania odbędą się 7 sierpnia br. od godziny 9.00.
Uwaga, nagrody specjalne. Organizatorzy wyróżnią trzech strzelców, którzy wezmą udział w zawodach w stroju z epoki. Brana będzie pod uwagę kompletność i oryginalność munduru (lub jego repliki) danej armii, której bronią posługuje się zawodnik. Może to być również ubranie powstańcze lub partyzanckie. Mile widziane dodatki wyposażenia i oporządzenia wojskowego wszystkich formacji, zarówno lądowych, morskich jak i powietrznych, a także innych służb mundurowych i cywilnych organizacji, które kojarzą się z konkretnymi egzemplarzami broni – np. Thompson i chicagowska mafia.
Ponadto do zdobycia Puchar Prezesa KBS Opalenica, dla najwszechstronniejszego strzelca w klasyfikacji wieloboju – wszystkie 4 konkurencje.
Dla osób nie posiadających broni i amunicji organizator ja zapewnia, ale niestety ze względu na galopującą inflację oraz wzrost cen amunicji, kosztuje to 100zł. (nie 50zł. jak w regulaminie, który był pisany pod koniec ubiegłego roku).