I Mistrzostwa Polski w Strzelaniu z Broni Historycznej

Strzelcy, kolekcjonerzy i pasjonaci broni historycznej !!!
Polski Związek Strzelectwa Sportowego, Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego oraz Klub Strzelecki TARCZA Szamotuły zapraszają na Pierwsze Mistrzostwa Polski w Strzelaniu z Broni Historycznej Centralnego Zapłonu.
Zawody pod patronatem Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego odbędą się w dniu 10.09.2022 na strzelnicy Lizawka w Poznaniu – Antoninku, przy ul. Bałtyckiej 79.
Początek zawodów godz. 9.00.
Zgodnie z regulaminem, rozegrane zostaną 4 konkurencje: pistolet/rewolwer, pistolet wojskowy, karabin oraz karabinek. Liczony będzie także wielobój o Puchar Prezesa PZSS – suma wyników wszystkich czterech konkurencji.
Zapisy przyjmuje B. Zapatka tel. 604 119 704, adres mailowy: bernard.zapatka@wp.pl 
W zgłoszeniu należy podać NAZWISKO i Imię, KLUB i Miejscowość, numer licencji, wybrane przez zawodnika konkurencje wraz z godziną startu, a także czy zawodnik posada własną broń. Istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia broni u organizatora zawodów.
Zapisy w formie elektronicznej do dnia 7.09.2022.
Istnieje możliwość zgłoszenia się zawodnika w dniu zawodów, bez rezerwacji zmiany i godziny startu.  Obowiązkowa kontrola broni, która będzie w godzinach od 8.00 do 14.00.
W załączeniu regulamin, podgląd listy startowej z wolnymi stanowiskami i godzinami zmian.
Mistrzostwa są zawodami uwzględnionymi w ogólnopolskim kalendarzu zawodów strzeleckich PZSS.
Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia na strzelnicy.